• Polski
  • English
  • Deutsh

Topolowa, mieszkanie 91 m2

850 000 zł, 9 340,66 zł/1 m2, pokoje: 4

Doskonała lokalizacja, jedno z najciekawszych miejsc do mieszkania w Poznaniu!!!

Możliwość korzystania z ogródka przed oknami i osobnego, wydzielonego ogródka przy domu, wyjątkowa jak na mieszkanie w Centrum Poznania.

Możliwość parkowania 2 samochodów na posesji, za budynkiem.

Gdzie: Poznań, ul. Topolowa, bezpośrednio przy Parku Drwęskich, jednocześnie 2 minuty od przystanku tramwajowego na ulicy Wierzbięcice, 3 minuty spacerem o Starego Browaru. Wyjątkowe miejsce.

Budynek: willa miejsca z lat 30 - tych XX wieku. Piękna ciekawa architektura, tylko 5 mieszkań w budynku. Wspólnota Mieszkaniowa z planami remontu budynku.

Mieszkanie: w chwili obecnej funkcjonalnie podzielone na 2 mieszkania - oczywiście z możliwością przywrócenia pierwotnego układu jednego mieszkania. Widok z okien na park. Mieszkanie główne - 2 pokojowe, z kuchnią, łazienką i dwoma przedpokojami. Wejście do mieszkania z klatki schodowej dzielonej jeszcze z jednym mieszkaniem. Mieszkanie w stanie do odnowienia, wiele zachowanych oryginalnych elementów wykończenia.
Mieszkanie mniejsze, z odrębnym wejściem z zewnątrz - pokój z aneksem kuchennym i wydzieloną mikro sypialnią, łazienka. Mniejsze mieszkanie w chwili obecnej wynajmowane.
Ogrzewanie całości z jednego pieca gazowego (nowy piec Termet).

Polecam, wyjątkowe miejsce, świetne zarówno do mieszkania jak i na biuro. Wyjątkowa oferta.

Kontakt: Mirosław Kosmaczewski, tel. 606 766 290


Numer oferty w Locumnet: 36740135

  Zdjęcia: 12 szt.


Era Nieruchomosci.
Telefon: +48 791346688
Wyślij zapytanie
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Użycie klawisza wyślij jest jednoznaczne ze zgodą na kontakt podanymi środkami komunikacji. Informacja, kto jest Administratorem Danych Osobowych jest w Polityce Prywatności biura.