• Polski
  • English
  • Deutsh

Barańczaka, mieszkanie 55,17 m2

3 100 zł, 56,19 zł/1 m2, pokoje: 2, piętro: 4 z 6

Polecam do najmu komfortowo wyposażone dwupokojowemieszkanie w doskonałej lokalizacji, w  samymsercu Jeżyc przy ul. Barańczaka (prostopadła do ulicy Kościelnej).
Mieszkanie przeznaczone dla jednej lub dwóch bliskich sobieosób, kameralne, nowoczesne, pełne światła, dotąd niezamieszkałe . Spójny design, spokojne, stonowane kolory,uporządkowana przestrzeń to główne atuty mieszkania.
Wyposażone w przemyślane i funkcjonalne meble, dostosowanedo wysokich wymagań dzisiejszego klienta. Mieszkanie składa się z pokojudziennego z w pełni urządzonym aneksem kuchennym i wmontowanym sprzętem AGD(lodówka z zamrażarką, płyta grzewcza indukcyjna, piekarnik, zmywarka),sypialni, oddzielnej garderoby oraz łazienki z wc. Z każdego z pokoi wyjście nasporych rozmiarów balkon  z widokiem na ciekawiezagospodarowane patio.
Do mieszkaniaprzynależy komórka lokatorska i miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej(komórka w koszcie najmu; miejsce postojowe płatne dodatkowo 200zł, w pakieciez mieszkaniem).
Blok z windą, wybudowany w 2023r. Wysokiej jakości, ciekawiezaprojektowane wykończenie części wspólnych.
Doskonała lokalizacja - tak ważna, zarówno by spotykaćznajomych i uczestniczyć w życiu miasta jak i aktywnie odpoczywać - 10 min.spacerem od Rynku Jeżyckiego, 15min. do Parku Sołackiego, spacerowy dystans doTeatru Nowego, Kina Rialto, kultowych kafejek i restauracji Jeżyc.
Świetne połączenia komunikacją miejską i samochodem,rewelacyjny wypad na zachód i północ Poznania.
Koszt najmu: 3100zł
Czynsz administracyjny zawierający m.in. zaliczki nacentralne ogrzewanie oraz ciepłą i zimna wodę wynosi 581,81zł. Doliczyć należywywóz śmieci - 25zł/os. i zużycie prądu oraz opcjonalnie TV/internet.
Kaucja: 5000zł
WOLNE OD ZARAZ!
PREFEROWANY NAJEM OKAZJONALNY!
Zapraszam na prezentację.


Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi ofertyw rozumieniu przepisów KC.


Numer oferty w Locumnet: 39350205

  Zdjęcia: 16 szt.


Era Nieruchomosci.
Telefon: +48 791346688
Wyślij zapytanie
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Użycie klawisza wyślij jest jednoznaczne ze zgodą na kontakt podanymi środkami komunikacji. Informacja, kto jest Administratorem Danych Osobowych jest w Polityce Prywatności biura.