• Polski
  • English
  • Deutsh

Szarych Szeregów, mieszkanie 52,90 m2

488 000 zł, 9 224,95 zł/1 m2, pokoje: 3, piętro: 4 z 4

ŚWIETNA LOKALIZACJA! NIEZALEŻNE TRZY POKOJE! BALKON!!!
Marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej i przyjaznej okolicy? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Poznaniu na Podolanach, przy ulicy Szarych Szeregów.

Nieruchomość o powierzchni 52,90m2,usytuowanana czwartym piętrze w niskim bloku. Mieszkanie jest jasne i przestronne. Posiada funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Składa się z: 3 NIEZALEŻNYCH pokoi (17m2,10m2, 9m2), ODDZIELNEJ, jasnej kuchni (8m2), ładnej łazienki (3m2),oddzielnego wc (1m2) oraz korytarza (6m2). Dodatkowo do lokalu przynależy balkon, na którym można cieszyć się poranną kawą lub wieczornym relaksem. Dla wygody mieszkańców przygotowano piwnicę o powierzchni około 5m², a także udział w nieruchomości wspólnej wynoszący 529/96593 części.
STANDARD WYKOŃCZENIA: Mieszkanie po remoncie, na podłogach w kuchni, łazience i wc  płytki, w pokojach i przedpokoju panele. Okna nowszej generacji - pcv; układ mieszkania dwustronny; okna skierowane na południowo zachodnią i wschodnią stronę świata. Kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem AGD (szafki, kuchenka, piekarnik). Nowe płytki na podłodze i ścianie, wymienione instalacje. Łazienka z prysznicem, nowe instalacje, płytki, sanitariaty, kaloryfer typu drabinka, zostaje PRALKA . W przedpokoju -  szafa, ściany gładkie, malowane.

Nieruchomość z księgą wieczystą, bez żadnych obciążeń, jeden właściciel.

Mieszkanie zabezpieczone nowszymi drzwiami,
Ogrzewanie i ciepła woda z cieplika miejskiego; czynsz administracyjny około1000zł (wraz z zaliczkami na wodę i centralne ogrzewanie ). Dodatkowo płatny prąd wg zużycia.

LOKALIZACJA: Okolica cicha i spokojna. Blisko tereny zielone. Miejsce jest doskonale połączone liniami autobusowymi (146,160,168,178,183,216,226 oraz 832 i 907) z resztą miasta. W pobliżu pełna infrastruktura, liczne sklepy, park, szkoły.

Mieszkanie jest wolne i gotowe do przejęcia po uregulowaniu pełnej ceny. Klucze czekają w biurze, więc można umówić się na prezentację od zaraz.

Zapraszamy serdecznie na prezentację! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i umówimy się na wizytę.

Uwaga: Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo:  licencja nr 1503.



Numer oferty w Locumnet: 12100067

  Zdjęcia: 22 szt.


Era Nieruchomosci.
Telefon: +48 791346688
Wyślij zapytanie
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Użycie klawisza wyślij jest jednoznaczne ze zgodą na kontakt podanymi środkami komunikacji. Informacja, kto jest Administratorem Danych Osobowych jest w Polityce Prywatności biura.