• Polski
  • English
  • Deutsh

Wilka, Grunty 765 m2

176 000 zł

Sprzedam działkę budowlaną położoną w gminie Tarnowo Podgórne w Sierosławiu, na nowym osiedlu domków jednorodzinnych, przy ulicy Wilka. Teren przeznaczony pod budownictwo jednorodzinne. W 2012 został uchwalony plan zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu. Przewiduje: Lokalizację jednego budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolno stojącego, powierzchnia zabudowy do 25% , wysokość budynku nie więcej niż 9m , nie więcej jak 2 kondygnacje nadziemne, bez piwnic, dachy strome 25-45 stopni. Pokrycie dachu dachówką, lub blachodachówką w kolorze czerwonym, brązowym i grafitowym i ich odcieni. Budynek garażowy może być dobudowany, lub wolno stojący do 5,5m wysokości do 45m2.
Powierzchnia działki 765m2, front 22m. Uzbrojenie: prąd- jest skrzynka, woda+ przyłącze z wodomierzem, kanalizacja - w ulicy. Wszystkie opłaty na rzecz Stowarzyszenia zostały dokonane. Nie można wybudować przydomowej oczyszczalni ścieków z uwagi na I stopień czystości gleby. Teren żwirowy bardzo dobry do budowy. Gaz - 23m od działki, koszt przyłączenia wyniesie 1.722zł należy złożyć wniosek i zostanie rozbudowana sieć gazociągowa. Dojazd drogą utwardzoną.Cena 176.000zł
Na osiedlu powstaje coraz więcej budynków. Bardzo dobra lokalizacja, czyste powietrze, blisko do drogi ekspresowej, jeziora Lusowskiego, korty tenisowe, sklepy spożywcze.

Numer oferty w Locumnet: 20270373

  Zdjęcia: 12 szt.


Era Nieruchomosci.
Telefon: +48 791346688
Wyślij zapytanie
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Użycie klawisza wyślij jest jednoznaczne ze zgodą na kontakt podanymi środkami komunikacji. Informacja, kto jest Administratorem Danych Osobowych jest w Polityce Prywatności biura.