• Polski
  • English
  • Deutsh
Referencje

referencje nr 1 ( proszę kliknąć)

referencje nr 2 ( proszę kliknąć )

referencje nr 3 ( proszę kliknąć )

referencje nr 4 ( proszę kliknąć )

 

referencje nr 5

Szanowna Pani Anno.

Wprawdzie minęła już „dłuższa chwila” od momentu sfinalizowania sprzedaży mojego mieszkania na Smochowicach, ale chciałbym do niego wrócić, ze względu na wrażenia jakie po nim pozostały. Mam oczywiście na myśli nie emocje związane z mieszkaniem, z którym się rozstawałem, lecz wszystko związane z obsługą całej transakcji, jaką Pani biuro przejęło na siebie. Nie ukrywam, że wciąż jestem pod dużym wrażeniem. Ponieważ moje „życie na walizkach” nie pozwoliło mi na jakiekolwiek partycypowanie w procesie sprzedaży, dlatego tak bardzo ważne było dla mnie to, że przejęła Pani wszelkie czynności i obowiązki, które pozwoliły pomyślnie sfinalizować sprzedaż. Za to szczególne zaangażowanie i niebywałą ilość czasu, którą Pani poświęciła całej transakcji jestem niezmiernie wdzięczny. Właśnie to poczucie pełnego zaangażowania z Pani strony, które miałem w ciągu całego kresu sprzedaży, utwierdzało mnie w przekonaniu, że innej osoby z lepszymi predyspozycjami do zawierania tego typu transakcji, nie mógłbym sobie życzyć. Jest jeszcze jeden drobiazg, o którym chciałbym wspomnieć , który w moim przypadku był niezwykle ważny, a mianowicie Pani uprzejmość oraz empatia. To chyba dzięki tym elementom z całej transakcji byłem zadowolony nie tylko ja, ale również, tak bardzo, strona kupująca. Życzę Pani aby w swojej karierze zawodowej udawało się Pani realizować tylko takie transakcje.

Chciałbym serdecznie podziękować za Pani zaangażowanie i współpracę. Jestem głęboko przekonany, że to nie była ostatnia okazja skorzystania z usług Pani biura. Życzę Pani sukcesów zawodowych i pozdrawiam serdecznie.

Marek

 

referencje nr 6

When I was about to sell my apartment in Poznan, Poland, I initially had planned to go with a different agent. I was however adviced by some norwegian friends to go with Ms. Anna Bednarska.

I am really glad I took that advice. As a forigner living in Poland she gave great advice on what to expect for price range and time needed to sell the apartment. During this time I moved back to Norway. Ms Bednarska took ekstra effort in showing my apartment and finding clients while I was away. When she finally found clients who wanted to buy my apartment she was incredible helpfull in arranging all papers and contracts needed to complete the sale. Make it really effortless for me, living in Norway. As a forigner the papertrail of Polish administration can be a nightmare. With Ms. Bednarska as an agent, for me, it was a dream.

Even after the sale, she continues to aid me in matters needed. She really does go the extra mile for the client, and I can not recommend her enough!

With regards

Bjørn Birkevold

 

referencje nr 7

Z przyjemnością polecam Era Nieruchomości jako rzetelną i profesjonalną firmę z zakresu

usług pośrednictwa nieruchomości. Właściciel firmy Pani Anna Bednarska wykonuje

pracę w sposób fachowy i skuteczny. Nasza oferta została przygotowana rzetelnie.

Zaangażowanie w poszukiwania najemcy nieruchomości były bardzo intensywne

i zakończone sukcesem w bardzo krótkim czasie.

Współpracę uważam za bardzo udaną i dlatego rekomenduję firmę Era Nieruchomości.

Aleksandra

 

referencje nr 8

Serdecznie polecamy usługi pośrednictwa kupna-sprzedaży nieruchomości świadczone przez Panią Annę Bednarską. Jako pośrednik wykonuje swoje obowiązki bardzo rzetelnie i kompleksowo. Poprzez pozostawianie w pełnym kontakcie zarówno mailowym, jak i telefonicznym zapewnia klientom poczucie bezpieczeństwa oraz profesjonalnego wypełnienia powierzonych jej obowiązków. Działa bardzo sprawnie i szybko. Z całą pewnością jest to pośrednik godny zaufania Dorota i Tomasz

referencje nr 9 i 10 ( proszę kliknąć)

 

referencje nr 11

Pani Anna Bednarska jako pośrednik nieruchomości działa bardzo rzeczowo i sprawnie. Jest kompetentna, miła i rzetelna. Pomogła mi w szybkim znalezieniu dzierżawcy mojej nieruchomości. Mogę śmiało polecić świadczone przez nią usługi w zakresie pośrednictwa nieruchomości. Zbigniew

 

referencje nr 12

Kilkakrotnie korzystaliśmy z usług Pani Pośrednik. Dzięki jej profesjonalizmowi powierzone sprawy były załatwiane pozytywnie i życzliwie. Jest bardzo zaangażowana i kompetentna. Barbara i Jan Dudzińscy

 

referencje nr 13

Kompetencja Anny Bednarskiej jest zdecydowanie cechą najważniejszą. Mógłbym się rozwodzić nad otwartością, dokładnością, umiejętnością słuchania oraz doskonale przygotowanym warsztatem pracy. Wszystkie te cechy i narzędzia są Ani ważną przewaga rynkową. Współpracuję już z Anną od kilku lat, za każdym razem transakcje przebiegały szybko, sprawnie, bardzo bezpiecznie i zapewniły mi pełen komfort. U Pani Ani nie ma pytań na które nie zna odpowiedzi, a jeśli ma wątpliwości to udaje się do prawników lub kolegów po poradę. Wszystkie dokumenty są przygotowywane na miarę danej transakcji tak by wyraźnie zabezpieczały prawa i określały obowiązki obu stron. Pani Ania bardzo dużo energii poświęca na podzielenie się z klientem wiedzą i doświadczeniem, by wszelkie „przykre niespodzianki” zabezpieczyć w spisanej umowie. Marcin

 

referencje nr 14 ( proszę kliknąć)

 

referencje nr 15

Pani Anna Bednarska, przedstawiciel Era Nieruchomości, jest bardzo profesjonalna, rzeczowa,
a co najważniejsze wytrwała i skuteczna w reklamowaniu nieruchomości. Jest również bardzo komunikatywna, odpowiada niezwłocznie na wszelkie emaile i telefony.
Osobiście mieszkam za granica i bez pomocy pani Anny nie byłabym w stanie wynająć mojej nieruchomości w Polsce. Pani Anna jest godna zaufania; można jej powierzyć
nieruchomość. Zdecydowanie jestem jej wdzięczna za pomoc w znalezieniu najemcy i z pewnością skorzystam z jej usług w przyszłości. Marta

 

referencje nr 16
Chciałbym z pełnym przekonaniem gorąco polecić usługi firmy Era Nieruchomości.
Pani Ania Bednarska to osoba, która przekonuje fachowością i zaangażowaniem.
Korzystałem z jej usług poszukując mieszkania dla córki. Byłem bardzo zadowolony z tego, że przekazywane mi informacje na temat ofert sprzedaży były szczegółowe i bardzo przydatne dla podjęcia właściwej decyzji. Dotyczyły kwestii, na które bez jej pomocy nie zwróciłbym uwagi. Informacje te wskazywały na bardzo dobrą znajomość rynku nieruchomości na terenie Poznania oraz posiadanie dużej wiedzy i doświadczenia. Wskazywały także na troskę o interes klienta w każdym wymiarze tj. nie tylko przy zawieraniu umowy ale później w czasie użytkowania
lokalu. Cechami,których nie można pominąć i które dodatkowo przekonują do osoby Pani Ani jest jej empatia. Pani Ania jest osobą miłą, pogodną i zawsze chętną do pomocy.
Mirosław

 

referencje nr 17

Pani Ania,

wykazuje bardzo duży profesjonalizm, stara się wytłumaczyć wszystkie kwestie związane z zakupem gruntów (np. stanowiskami archeologicznymi). Polecam firmę pani Ani każdemu, kto chce mieć pewność, że wszystko zostanie dokładnie sprawdzone przed zakupem nieruchomości.

Katarzyna

 

referencje nr 18

Kilkukrotnie miałem przyjemność korzystać z pomocy pani Anny w zakresie pośrednictwa na rynku nieruchomości – za każdym razem świetne wrażenie czyniło profesjonalne podejście do klienta, zaangażowanie w wyszukiwaniu potencjalnych najemców, rzetelne przygotowanie dokumentacji i pełne wyjaśnienie każdego niuansu, o który miałem okazję zapytać.Z przyjemnością polecam usługi pani Anny każdemu, kto potrzebuje skutecznego i doświadczonego profesjonalisty w branży.

Filip

 

referencje nr 19

Pani Anna Bednarska pozytywnie zaskoczyła mnie i całą moją rodzinę sposobem i efektami swojej pracy. Sprzedaliśmy za pośrednictwem pani Ani dwa mieszkania na bardzo dogodnych  dla obu stron warunkach.

Podczas załatwiana formalności pani Bednarska była codziennym, miłym gościem w naszym domu, „wszędzie było jej pełno”; już od wczesnego rana,  wspierała nas, motywowała, doradzała, informowała  tłumacząc, co  i dlaczego należy zrobić i co ważne – robiła to razem z nami.

Efekty  w postaci korzystnej sprzedaży dwóch mieszkań nastąpiły szybko.

Praca pani Bednarskiej oparta jest  na  rzetelnej i niezawodnej wiedzy, długoletnim doświadczeniu i bardzo dobrej organizacji  działań, które są przemyślane a jednocześnie szybkie, celowe i  skuteczne.

Pani Bednarska jest osobą otwartą, nad wyraz sympatyczną, służy zawsze dobrą radą i fachowymi informacjami, żadnego pytania nie pozostawia bez odpowiedzi.

W każdej, nawet najbardziej zaskakującej i trudnej sytuacji,  wie co zrobić.

Jej przyjazne podejście do ludzi, miła atmosfera w jej obecności, oddanie dla sprawy połączone z absolutną kompetencją gwarantują klientowi  właściwa  „opiekę” podczas załatwiania wszystkich formalności.

Co ważne: pani Bednarska nie wysyła klientów samych do urzędów, gdzie nie zawsze radzą sobie w rozmowach z urzędnikami, lecz zadaje sobie trud towarzyszenia swoim  klientom  i wspierania ich w urzędzie,  jeśli jest to konieczne.

Pani Bednarska nawet po wielu latach jest w stanie w „mgnieniu oka” odszukać sprawę klienta i w razie potrzeby udzielić kompetentnych odpowiedzi.

Uważam panią Bednarską za prawdziwego eksperta w jej dziedzinie, jestem bardzo zadowolona z jej usług i wdzięczna za profesjonalną pomoc.

Panią Annę Bednarską i jej pośrednictwo ERA  poleciłabym bez najmniejszej obawy każdemu.

Malgorzata Bresler

 

 

referencje nr 20

Na wstępie muszę przyznać, że chwilę zastanawialiśmy się nad zatrudnieniem pomocy przy sprzedaży domu. Wiadomo, agentowi należy się gaża, na którą szczególnie w Poznaniu (😊) ciężko odłożyć ze sprzedaży domu. Niemniej szybko porzuciliśmy nasze wątpliwości po rozmowie z panią Anią. Konkretna, w punkt, ze znajomością tematu. Przedtem mieliśmy kilka rozmów z innymi agentami, również jako kupujący, ale pani Ania zrobiła na nas najlepsze wrażenie, o co u nas niełatwo. Pomogła nam z wyceną, zdjęciami i asystowała u notariusza zgłaszając swoje uwagi. Przez cały czas sprzedaży domu (który trwał 2 tygodnie…) a i później po dziś dzień absolutnie nie żałujemy wraz żoną współpracy i co więcej, z otwartą przyłbicą śmiało polecamy panią Anię znajomym. Dziękujemy serdecznie za pomoc i życzymy kontynuowania takiego samego podejścia dla innych jaki był w naszym przypadku. Pozdrawiamy, M & Ł.

 

 

referencje nr 21

Pani Anna Bednarska to super makler od nieruchomości –   lojalna, uczciwa, prawdomówna. Osoba, która  nie zawodzi w interesach. Takich maklerów nie ma już  lub nie będzie  za chwile w ogóle.

Stefan

 

 

 

referencje nr 22

 

Z pełną odpowiedzialnością uważam, że „Era Nieruchomości” – to wzorcowa agencja nieruchomości, a Pani Anna Bednarska, to wysokiej klasy specjalistka w branży nieruchomości, wyróżniająca się zaangażowaniem, rzetelnością, taktem, cierpliwością i poczuciem humoru.

Szczerze polecam!

Tomasz

 

 

referencje nr 23

 

Korzystałam z usług Pani Anny Bednarskiej i Jej biura „Era Nieruchomości” trzykrotnie. Wszystkie transakcje zakończyły się pełnym powodzeniem.

Pani Ania jest osobą kompetentną, uczciwą, niezwykle zaangażowaną w swoją pracę, cierpliwą i słowną.

Bardzo pomocna w przeprowadzeniu klienta przez meandry procesu zakupu-sprzedaży. Służy radą na każdym etapie przygotowawczym ale nie narzuca swojego zdania.

Pozostaje z klientem w stałym kontakcie.

Rozliczenia finansowe za pośrednictwo dokonywane są po ostatecznym zrealizowaniu transakcji.

Jestem z Jej usług bardzo zadowolona i gorąco polecam.

Bożena

 

 

referencje nr 24

 

Pani Anna Bednarska z Biura Era Nieruchomości pomagała nam w sprzedaży mieszkania w Poznaniu. Wybraliśmy to biuro po rekomendacji od znajomych oraz z uwagi na konkurencyjną ofertę cenową.

Profesjonalnie, rzeczowo i przede wszystkim szybko, tak można podsumować współpracę z Panią Anną. Poza wizytą u notariusza nie musieliśmy nic robić! Śmiało polecam wszystkim zainteresowanym !

Ania i Marcin

 

 

referencje nr 25

 

Chciałbym podziękować i dalej polecić usługi właścicielki firmy Era Nieruchomości Pani Anny Bednarskiej.

Pani Ania Bednarska pomogła mi w sprzedaży dwóch moich mieszkań w Poznaniu i patronowała w wynajmie jednego z nich.

Jest to osoba, której w pełni zaufałem ze względu na profesjonalizm i umiejętność kontaktów międzyludzkich, co jest niezbędne w handlu nieruchomościami i nie tylko.

Pani Ania wzięła moje sprawy w swoje ręce co spowodowało perfekcyjną i w pełni zadowalającą finalizacje.

Dziękuję Pani Aniu.

 Piotr