• Polski
  • English
  • Deutsh

Brzask, mieszkanie 47,60 m2

329 000 zł, 6 911,76 zł/1 m2, pokoje: 3, piętro: 3 z 4

Szanowni Państwo,

mam przyjemność polecić Państwa uwadze mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Brzask 14b na Osiedlu Stary Grunwald! Sprzedaż mieszkania w nowej, niższej cenie. OSTATNIA OBNIŻKA CENY!

LOKALIZACJA, LOKALIZACJA i jeszcze raz LOKALIZACJA!

Osiedle Stary Grunwald to jedna z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji Poznania. Dlaczego? Miejsce dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, szybki dojazd do centrum, rozbudowana infrastruktura miejska, swobodny dostęp do komunikacji autobusowej i tramwajowej, punkty usługowe oraz sklepy na wyciągnięcie ręki! Zadbane otoczenie, spokojna, ale zarazem miejska okolica stwarza w tym miejscu dogodne warunki mieszkaniowe.


OPIS NIERUCHOMOŚCI

- mieszkanie z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń o łącznej pow. 47,60 m2, obejmującej: przedpokój, łazienkę, 3 pokoje (w tym dwa niezależne), kuchnię;
- niski blok mieszkalny, wybudowany w latach 80-tych;
- pomieszczenia jasne, dobrze doświetlone, ciepłe;
- piwnica przynależna do mieszkania (3,30 m2).

Łączna powierzchnia użytkowa 50,90 m2 obejmuje 47,60 m2 (lokal mieszkalny) oraz 3,30 (piwnica).

W mieszkaniu nie ma balkonu, natomiast jego niewątpliwym atutem jest dobre doświetlenie i nasłonecznienie pomieszczeń (układ mieszkania wschód-zachód) co umożliwia m.in. znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania w okresie jesienno-zimowym, jak również kosztów energii elektrycznej.

STAN TECHNICZNY MIESZKANIA: do remontu

UDOGODNIENIA:

- lokalizacja zapewniająca swobodny dostęp do infrastruktury miejskiej; w pobliżu sklepy, punkty usługowe, osiedlowy ryneczek, szkoła, przedszkole, przychodnie specjalistyczne, kościół, park.
- komunikacja miejska: autobusowa przy ul. Brzask, Marcelińska/Grochowska (linie: 163, 169, 182) oraz tramwajowa przy ul. Grunwaldzkiej (linie: 15, 13, 1, 6);
- możliwość swobodnego parkowania na terenie osiedla bez konieczności opłat.

NISKI KOSZT UTRZYMANIA MIESZKANIA:

- 440 zł miesięcznie (opłata administracyjna wraz z zaliczką za wodę, ogrzewanie, gaz, śmieci)
- opłaty za media (energia elektryczna); internet.

FORMA WŁASNOŚCI:

- lokal stanowiący odrębną własność (założona KW)

CENA SPRZEDAŻY:

329 000 PLN - OSTATNIA OBNIŻKA CENY!

Zapraszam na prezentację: 509 440 660.

Numer oferty w Locumnet: 258560453

  Zdjęcia: 11 szt.


Era Nieruchomosci.
Telefon: +48 791346688
Wyślij zapytanie
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Użycie klawisza wyślij jest jednoznaczne ze zgodą na kontakt podanymi środkami komunikacji. Informacja, kto jest Administratorem Danych Osobowych jest w Polityce Prywatności biura.