• Polski
  • English
  • Deutsh

Wojskowa, mieszkanie 29 m2

1 000 zł, 34,48 zł/1 m2, pokoje: 1, piętro: 4 z 5

Posiadam do wynajęcia mieszkanie położone w Poznaniu, na Grunwaldzie przy ulicy Wojskowej. Lokal na IV piętrze budynku z 2007r z windą. Powierzchnia 29m2, jeden pokój z aneksem kuchennym z tarasem. Umeblowane z lodówką i pralką. Duża szafa typu Komandor. Aneks umeblowany z kuchenką elektryczną dwupalnikową i z oknem. Na podłogach panele i płytki. Łazienka z kabiną prysznicową w płytkach. Ogrzewanie miejskie. Miejsce postojowe pod budynkiem. Wynajem miejsca postojowego nie jest obligatoryjne.
Doskonała lokalizacja blisko punktów usługowych (w budynku sklep Biedronka, piekarnia, salon kosmetyczny), przystanków komunikacji miejskiej, centrum handlowe City Park. 3 minuty środkami komunikacji miejskiej do ścisłego centrum Poznania. W pobliżu ośrodki sportowe, tereny zielone, Uniwersytet Medyczny.
Mieszkanie wolne od zaraz.
Miesięczny czynsz najmu mieszkania wynosi 1.000zł z miejscem postojowym pod budynkiem 1.100zł do tego dochodzą opłaty administracyjne 290zł. Wymagana jest kaucja w wysokości 1.300zł

Numer oferty w Locumnet: 22990373

  Zdjęcia: 11 szt.


Era Nieruchomosci.
Telefon: +48 791346688
Wyślij zapytanie
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Użycie klawisza wyślij jest jednoznaczne ze zgodą na kontakt podanymi środkami komunikacji. Informacja, kto jest Administratorem Danych Osobowych jest w Polityce Prywatności biura.