• Polski
  • English
  • Deutsh

Opolska, Grunty 290 m2

150 000 zł

DOMEK CAŁOROCZNY NA DZIAŁCE ROD POZNAŃ DĘBIEC
Polecam na sprzedaż ładnie zagospodarowaną, płaską, dużą działkę ROD, o powierzchni 290m2 położoną na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego ‘’GÓRCZYNKA’’ przy ul. Opolskiej w Poznaniu, z domkiem do całorocznego zamieszkania.
Na działce znajduje się murowany, parterowy domek z dużą, zadaszoną werandą, z grilem betonowym. W narożniku działki duże pomieszczenie gospodarcze (3,5x3m) do przechowywania potrzebnych narzędzi i sprzętów. Z boku działki miejsce na samochód.
Do domku wchodzimy wprost do otwartej przestrzeni. Na parterze znajdują się: duży pokój dzienny o powierzchni około 30m2, połączony aneksem kuchennym ,łazienka z oknem.
Do domku doprowadzona instalacja elektryczna, zimna woda oraz instalacja kanalizacyjna z szambem do zrobienia. Z frontu domku murowany basen o wymiarach 5m x 3 m.
Dom wybudowany w 2022 roku, dach ocieplony wełną, pokryty blacho dachówką.

Do wykończenia według własnej aranżacji, kanalizacja, szambo i woda do rozprowadzenia i przyłączenia. Instalacja elektryczna już zrobiona, przygotowane przyłącze pod klimatyzację.
Ogród w całości zagospodarowany, w całości ogrodzony płotem betonowym, trawnik, utwardzone ścieżki. 
Ofertę polecam ze względu na dobrą lokalizację, ciszę i spokój, które stanowią idealne miejsce do rekreacji i odpoczynku. Teren całego ROD jest ogrodzony, bramy wjazdowe na pilota, można wjeżdżać bez żadnych ograniczeń czasowych.  Większość działek zamieszkałych całorocznie z meldunkiem .

Blisko komunikacja miejska -tramwaj i autobus, możliwość parkowania samochodu na działce. Spokojni sąsiedzi, uporządkowane działki.
Zapraszam do złożenia propozycji zakupu.
Serdecznie polecam; do zobaczenia na prezentacji, gdyż zamieszczone zdjęcia nie mogą w pełni przedstawić uroku i klimatu tego magicznego miejsca,

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Pośrednik odpowiedzialny  licencja zawodowa nr 1503
OFERTALICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA - GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI  


Numer oferty w Locumnet: 11570067

  Zdjęcia: 23 szt.


Era Nieruchomosci.
Telefon: +48 791346688
Wyślij zapytanie
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Użycie klawisza wyślij jest jednoznaczne ze zgodą na kontakt podanymi środkami komunikacji. Informacja, kto jest Administratorem Danych Osobowych jest w Polityce Prywatności biura.